Na co se ptáte nejčastěji – objednávka a dodání

V&P
Řečany nad Labem
info@vp-sklenik.cz
tel. 776 200 203

Aktualizováno

Říká se, že kdo se moc ptá, moc se doví, což při výběru skleníku jistě není na škodu. Abyste se moc ptát nemuseli a přitom se hodně dozvěděli, připravili jsme pro vás výběr nejčastějších dotazů.


(Odpověď si zobrazíte kliknutím na vybranou otázku…)

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Chcete některou z odpovědí upřesnit? Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme – stačí, když nám napíšete nebo zavoláte.

Odpovědi na dotazy naleznete také na stránkách:

Dotazy k výběru skleníku Dotazy k naší nabídce Dotazy k cenám


Je možné objednat si pouze samostatné automatické otvírače?

Pokud už skleník máte, ale chybí vám u něj automatické větrání, můžeme vám zaslat pouze samostatné otvírače, které si do toho svého skleníku namontujete.
Při montáži otvíračů do skleníku je ale nutné dodržet dvě podmínky – otvírač musí být namontován ve svislé nebo šikmé poloze (nelze jej namontovat naležato) a větrací okno musí mít nějakou příčku, ke které se otvírač přichytí.
Výrobcem doporučená maximální hmotnost zvedaného okna je 35 kg. Okno může být teoreticky i těžší, ale je potřeba počítat s větší setrvačností při otevírání okna (okno se otevře za delší čas).

Podrobnější informace o použití otvíračů v jiných sklenících získáte na našich adresách nebo telefonech; inspirovat se můžete také na obrázcích v naší fotogalerii.

Otvírače zasíláme na dobírku – cena samostatného otvírače (bez držáku) je 1 500 Kč včetně poštovného a balného.

Můžete mi poslat sadu kotvících pilot ještě před dodáním skleníku?

Kotvící piloty před dodáním skleníku nezasíláme – ne že bychom nechtěli vycházet vstříc přáním zákazníků, ale hmotnost kotvících pilot je natolik velká, že by se jejich posílání značně prodražilo (ostatně ani zabalení pilot by nebylo jednoduchou a levnou záležitostí).
Nic vám ovšem nebrání, abyste si pro piloty přijeli k nám do Řečan, kde si je můžete odebrat ještě před dodáním skleníku. Je ovšem nutné si odebrání pilot předem domluvit na čísle 776 084 644!

Dodáváte skleníky také v létě (v zimě)?

V naší firmě to máme rozdělené tak, že přes léto a zimu skleníky vyrábíme a na jaře a na podzim je pak rozvážíme (a taky vyrábíme). V zimě počasí většinou nedovolí dodávat skleníky (i když jednou jsme stavěli skleník 14 dní před Vánocemi, ale to bylo 10 °C…); přes léto zas spousta lidí odjíždí na dovolené a je obtížné domlouvat termíny dodání.
Abychom ale o prázdninách zas tak moc nezaháleli, je pravdou, že pár skleníků rozvezeme a postavíme, takže domluvit se dá i letní termín termín dodání (nejlépe na tel. 776 084 644).

Provádíte dodání a montáže skleníků i o víkendech nebo jen v pracovních dnech?

Většinou se skleníky dodávají a montují pouze v pracovních dnech, ale prominentním zákazníkům (což je každý náš zákazník) jsme schopni dodat skleník i o víkendu (respektivě skleníky rozvážíme i v sobotu, pokud nestíháme :-).