Co se děje po objednání skleníku

V&P
Řečany nad Labem
info@vp-sklenik.cz
tel. 776 200 203

Aktualizováno
Cena a placení za skleník Termín dodání skleníku Průběh dodání Uskladnění dodaného skleníku

Od okamžiku přijetí objednávky začínáme pracovat na tom, aby dodání skleníku proběhlo v pořádku a k vaší úplné spokojenosti.

Nejprve vám pošleme písemné potvrzení objednávky (pokud jste do objednávky uvedli svoji e-mailovou adresu, dostanete potvrzení navíc také elektronickou poštou). Kdo si neobjednal sadu kotvících pilot, nalezne v obálce kromě potvrzení přiložené i Pokyny pro přípravu základů pod skleníkem, podle kterých si může vybudovat podezdívku ještě před dodáním skleníku (součástí Pokynů jsou přesné rozměry skleníku a doporučené rozměry podezdívky).

Pro zvětšení klikněte…


Jak je to s cenou a placením za skleník

V potvrzení jsou podrobně rozepsány vaše požadavky na skleník a na příslušenství, včetně jednotlivých cen. Je zde uvedena také celková cena za skleník – nedojde-li ke změně objednávky, zaplatíte za skleník maximálně tuto cenu (jinak řečeno, tato záruka ceny znamená, že i kdyby došlo před dodáním skleníku ke zvýšení cen, vás se zdražení týkat nebude a za skleník zaplatíte přesně cenu, uvedenou v potvrzení).

Možná nevíte, že i když nejste plátci DPH, platíte státu tuto daň také naším prostřednictvím – odvádíme ji za vás my z celkové ceny, kterou za skleník zaplatíte.

Cena se platí v hotovosti po převzetí skleníku přímo osádce vozidla. Pokud by vám to z nějakého důvodu nevyhovovalo, je možné (po předchozí domluvě) zaplatit skleník převodem z účtu na účet.

Při dodání nemusíte za skleník platit najednou celou částku – stačí využít naši výhodnou nabídku nákupu skleníku na splátky. Podrobnosti o splátkovém prodeji se dozvíte na čísle 776 200 203.

Poznámka k objednávce montáže

V případě, že dodání a montáž skleníku neproběhne ve stejný den, budete platit zvlášť cenu za skleník (při jeho dovezení) a zvlášť cenu za montáž (po smontování).


Jak je to s termínem dodání skleníku

Do objednávky uvádíte termín, ve kterém si přejete dodat skleník. Bohužel ale není vždy možné tento váš požadovaný termín dodržet.

Pro zvětšení klikněte… Cesta k vám začíná někdy hluboko v noci

Abychom vám mohli nabídnout bezplatnou dopravu skleníku, shromažďujeme objednávky do jednotlivých oblastí a skleníky pak postupně hromadně rozvážíme (pokud jste z nějaké odlehlé oblasti, nemusíte mít strach, že bychom vám skleník nepřivezli – v takovém případě samozřejmě vozíme skleníky jednotlivě). Současně s rozvozem provádí naši pracovníci i objednané montáže skleníků. Jelikož ale montáž není možné provádět za deště nebo mrazu, je někdy nutné počkat na lepší počasí.

V potvrzení si proto vyhrazujeme právo určit termín dodání podle našich potřeb (samozřejmě každá změna termínu se děje po dohodě s vámi a s přihlédnutím k vašemu požadovanému termínu dodání). Může se tak stát, že vám skleník přivezeme o něco dříve nebo později, než požadujete (závisí to na vytížení vozidla vaším směrem a na přízni počasí). Konkrétní datum a také podmínky dodání s vámi s předstihem domluvíme. Budete-li mít dotazy, týkající se termínu dodání skleníku, volejte prosím na číslo 776 084 644.


Jak probíhá samotné dodání skleníku

Pro zvětšení klikněte… Potvrzení je třeba nejprve vypsat

Nejdříve vám zavoláme a dohodneme se na konkrétním datumu a čase dodání.
Na vykládání skleníku nemusíte shánět žádné pomocníky – naši pracovníci sami zdarma vyloží skleník z vozidla na určené místo a podle dodacího listu s vámi zkontrolují, že dodávka je kompletní a bez závad. Poté od vás převezmou peníze za skleník a předají vám potvrzení o zaplacení (budete-li potřebovat také daňový doklad, nahlaste nám předem název, sídlo, IČO a DIČ vaší firmy).

Poznámka k objednávce montáže

Než k vám přijedeme se skleníkem, je nutné, abyste měli připravené místo, na kterém se bude skleník montovat. Pokud nemáte objednánu sadu kotvících pilot, naleznete v obálce přiložené Pokyny pro přípravu základů pod skleníkem, podle kterých si zbudujete základy (podezdívku), na kterých bude skleník stát.

Pro zvětšení klikněte… Připravené místo pro skleník na pilotech

Máte-li objednány kotvící piloty, stačí, když pouze srovnáte terén do roviny a odstraníte z něj vše, co by mohlo při montáži překážet (ještě pro jistotu upozorňujeme, že ve svahovitém terénu není možné skleník na pilotech postavit, a že terén musí být způsobilý pro zavrtání pilot motorovým vrtákem, tj. aby půda nebyla kamenitá nebo aby neobsahovala např. navážku ze stavby).
Informace a rady k přípravě místa pro montáž skleníku získáte na tel. 776 084 644.

Při dodání skleníku naši pracovníci většinou provedou i jeho montáž. Může se ale stát (např. z důvodu špatného počasí nebo nepředpokládaného zdržení), že u vás skleník pouze vyložíme a teprve později ho přijedeme smontovat. V takovém případě se s vámi domluvíme na vhodném náhradním termínu montáže (s ohledem na vývoj počasí). Jakmile bude skleník kompletně smontován, naši pracovníci s vámi provedou předání skleníku, kdy společně zkontrolujete, že je vše v pořádku a bez závad.


Jak je to s uskladněním dodaného skleníku

Kdo nemá objednanou montáž skleníku, měl by si před dodáním skleníku připravit vhodné místo na jeho uskladnění.
U konstrukce (zvláště pokud je žárově zinkovaná) v podstatě nezáleží, kde ji opřete nebo položíte – sklo by se ale mělo chránit před deštěm. Ideální je skleněné tabule opřít o nějakou pevnou stěnu někde v garáži nebo pod přístřeškem, kam neprší (pro opření počítejte s místem širokým a vysokým asi 150 cm).

Pro zvětšení klikněte… Skleněné tabule opřené o stěnu

Sklo nelze skladovat naplocho – vždy se musí nastojato opřít o nějakou pevnou oporu (výhodnější je opírat skleněné tabule na výšku, tj. kratší hranou dospod, jak je vidět na obrázku; nevadí ale ani jejich opření na delší stranu). K vypodložení skel si předem připravte čtyři stejně vysoké dřevěné laťky nebo prkýnka dlouhé asi 30-40 cm.
Nebude-li sklo někde pod střechou, je vhodné chránit ho před deštěm nějakou nepromokavou plachtou (voda, která se dostane mezi tabule, špatně vysychá).Budete-li mít dotazy, týkající se dodání nebo montáže skleníku, napište nám nebo zavolejte – rádi vám je zodpovíme.