Co byste měli vědět o příslušenství ke skleníkům

 
 

Kotvící piloty Automatický otvírač oken Stropní police Záhonový chodník

Ke každému našemu skleníku nabízíme příslušenství, které vám pomůže skleník postavit (kotvící piloty) nebo usnadní pěstování rostlin ve skleníku (automatické otvírače, police, chodníky). Příslušenství je možné zakoupit i dodatečně.


Kotvící piloty

Zbudovat podezdívku pod skleník je nejen pracné, ale i relativně nákladné. Proto vám nabízíme sadu kotvících pilot, které podezdívku nahradí.
Jejich zakopání do země je snadné a umožní vám v případě potřeby jednoduše skleník přestěhovat na jiné místo nebo ho prodloužit. Kotvící piloty jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, což zaručuje jejich dlouhou životnost v zemi. Každá pilota má průměr 10 cm, dlouhá je 60 cm a zakopává se do země, jak je naznačeno na obrázku. Aby skleník neležel přímo na zemině, je vhodné položit po obvodu skleníku cihly nebo dlaždice. Zabrání se tím také vyplavování zeminy ze skleníku při zalévání. Sada obsahuje potřebný počet kotvících pilot pro daný rozměr skleníku.

   

V&P
Řečany nad Labem
info@vp-sklenik.cz
tel. 776 200 203

Aktualizováno

Zpět na začátek
Stropní police
Záhonový chodník

Zpět na začátek
Kotvící piloty
Záhonový chodník


Automatický otvírač oken

Automatické otvírače vás zbaví starostí s otevíráním a zavíráním oken ve skleníku. Přes den, když se oteplí, otevřou okna; večer, když se ochladí, zase okna zavřou…
Pracují na principu tepelné roztažnosti kapalin - jako pracovní náplň je použit líh a k jeho utěsnění řepkový olej (jedná se tedy o náplně, které jsou při úniku do půdy ekologicky nezávadné).

Možná se vám automatický otvírač zdá jako zbytečnost, ale uvažte: kdo za vás otevře okna, až nebudete doma a sluníčko navzdory předpovědi udělá ze skleníku výheň?

Zpět na začátek
Kotvící piloty
Automatický otvírač


Stropní police

Velké police jsou levným řešením, jak zvětšit využitelnou plochu ve skleníku, zvláště chcete-li v něm pěstovat sadbu nebo okrasné květiny. Jsou zavěšené pod střechou (v jarním období je to ideální místo s dostatkem světla), takže nestíní rostlinám pěstovaným na záhonech. Namontovat je můžete po obou stranách v celé délce skleníku.

V létě police sundáte a do úchytů na konstrukci navážete provázky k pěstování rostlin.

Zpět na začátek
Kotvící piloty
Automatický otvírač
Stropní police


Záhonový chodník

Mít ve skleníku mezi záhony blátivou cestičku zarostlou plevelem není jistě vaším snem. Proto v naší nabídce nechybí ani záhonový chodník.
Je vyroben z recyklovaného plastu – nezarůstá plevelem a snadno se čistí. Vyniká dlouhou životností. Dá se po něm jezdit i s kolečkem. Navíc jeho zvýšené okraje vám po obou stranách vytvoří praktické záhonové obrubníky.
Šířka chodníku jsou 33 cm, takže je vhodný spíše do uzších skleníků.

 


NAVRCHOLU.cz